Edookit a Teams

Jak založím dítěti žákovský účet?

Návod najdete v přiloženém odkaze jako PDF soubor. Vhodné pro rodiče, kteří mají děti mladší 18ti let a chtějí mít nad jejich Plus4U účty dohled. Pro založení dětských supervizovaných účtů není potřeba e-mailová adresa. Důležité je, aby Vaše dítě mělo v Edookitu nastavený aktivní účet. Pokud aktivní účet nemá, nepůjde mu vytvořit supervizovaný účet. Pro aktivaci účtu kontaktuje prosím školu.

Návod PDF

Děti se pak přihlašují svými přihlašovacími údaji také na stránce zshercikova.edookit.net

Další informace k obnovení hesla najdete níže na našem webu. V případě potíží kontaktujte Mgr. Radka Pokorného přímo v Edookitu nebo na adrese  pokorny@zshercikova.cz

Registrace do Edookitu

Škola mi poslala pozvánku do Edookitu, jak mám postupovat? Zapomněl jsem rodičovské heslo, co teď? Návod pro rodiče ve formátu PDF.

Jak funguje žákovská knížka Edookit?

Krátké informační video pro rodiče, rozvrh, přehled docházky, omluvenky, známky, chování, komunikace se školou a mnoho dalšího.

Mé dítě zapomnělo heslo

Můj syn/dcera zapomněl/a přihlašovací jméno nebo heslo. Jak mu mohu údaje změnit?
Po přihlášení do rodičovského účtu v menu vlevo dole naleznete Nastavení / Nastavení přístupu žáků. Tam můžete svému dítěti nastavit přihlašovací jméno, heslo.

Změna přihlašovacích kódů

Potřebujete změnit přístupové údaje svého dítěte?
Změnu přihlašovacích kódu můžete provést po přihlášení do Edookit účtu rodiče - menu Nastavení - Přihlašování (Plus4U) - tlačítko Spravovat podřízené účty - u dítěte kliknete na tři šedé tečky - Nastavit přístupový kód 2 / Nastavit přístupový kód 1.
Připomínáme, že rodiče a žáci mají samostatné účty (rodičovský a žákovský účet), avšak každý rodič má kontrolu nad účtem svého dítěte.

13 nejčastějších otázek a odpovědí

Jak zprovozním dítěti jeho účet? Nejde mi vyplnit kvíz, můžu si zobrazit pouze náhled kvízu, proč? Chci vidět pouze nedokončené domácí úkoly, je to možné? A další.

Rodičovský portál Edookitu

Podrobný návod pro rodiče ve formátu PDF. Přehled funkcí, úkoly, výukové materiály a další.

Návod pro instalaci aplikace do mobilu

Odkaz na stránky Edookitu, návod.

Pro Android       Pro Apple iOS

Teams

Naši žáci mají vytvořený školní účet. Do Teams je možno přihlašovat se i přes webový prohlížeč přihlašovacím jménem a heslem na adrese https://teams.microsoft.com/v2/.

Teams je součástí školního kancelářského balíčku Microsoft 365. V rámci balíčku mají žáci přístup k Power Pointu, Wordu, Exelu a dalším.

Zapomenuté heslo?

V případě potíží s přihlášením kontaktujte prosím Mgr. Radka Pokorného přes Edookit nebo na adrese  pokorny@zshercikova.cz.

Hledáme speciálního pedagoga pro výuku PSPP

Školní kuchyně - nabídka práce

Sešity a pomůcky pro školní rok 2024/25