Školní jídelna

Základní škola Herčíkova má vlastní kuchyni, ve které připravujeme obědy pro žáky, pedagogy a zájemce o tuto formu stravování. Denně vaříme 500 obědů pro naši školní jídelnu a 300 obědů pro ZŠ Staňkova.

Upozornění

• Z důvodu ukončení podpory od minulého dodavatele čipů již nebude možné vracet zálohu za starý typ čipů. V současné době prodáváme čipy v hodnotě 33,- Kč, za které se záloha již nevrací. Děkujeme za pochopení.

Hledáme

• Do školní kuchyně v Brně ZŠ Herčíkova hledáme pomocnou sílu od října. Více informací na  606 710 734 ,  541 212 754

Logo-prihlaska-ke-stravovani.png

Přihlášení ke stravování

Chystáte přihlásit Vaše dítě ke školnímu stravování? Přihláška, čip, aplikace k objednávání stravy, ceník, dietní strava a další informace nejen k registraci nového strávníka.

AI-logo-provozkancelareSJ.png

Provoz kanceláře a výdej obědů

Provozní doba kanceláře školní jídelny,  výdej obědů a množství jídla na jednu porci

AI-logo-jidelna.png