Rozvržení školního roku

Školní rok v České republice začíná v září a končí v červnu následujícího roku. Jak bude probíhat školní rok letos? Od zahájení výuky, výuku samotnou, plán schůzek rodičů s kantory, až po prázdniny, to vše na nás čeká.

Pojďme na to!

Školní rok

Vyučování ve školním roce 2024/2025 začne ve všech základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích v pondělí 2. září 2024.

Podrobnější infromace o celém školním roce na webu MŠMT: Organizace školního roku 2024/25

AlSkolniRok.png

AlLogoSkolniRok.png

Zahájení školního roku

Školní rok v České republice začíná letos v pondělí 2. září. O průběhu výuky, provozu školní družiny i o výdeji obědů.

Al-organizace.png

Plán třídních schůzek

Během školního roku se budeme potkávat na osobních setkáních jako jsou třídní schůzky a hovorové hodiny

Al-Uredni-hodiny.png

Úřední hodiny

Potřebujete ve škole něco zařídit? Nejen během školního roku, ale i o letních prázdninách jsme tu.

Hledáme speciálního pedagoga pro výuku PSPP

Školní kuchyně - nabídka práce

Sešity a pomůcky pro školní rok 2024/25