Přihlášení ke stravování

Jak se přihlásit ke stravování?

K registraci, přihlášení strávníka ke školnímu stravování je třeba přinést do kanceláře školní jídelny vyplněnou přihlášku ke stravování. V případě zájmu o dietní stravu, potvrzení odborného lékaře.

Přihláška ke stravování

Kde najdu kancelář školní jídelny?

Pokladna školního stravování se nachází v prostorách školní jídelny ZŠ Herčíkova 19, kde zakoupíte čip a dostanete přihlašovací údaje pro objednávání internetem, číslo účtu a variabilní symbol pro úhradu stravného. Stravné se hradí výhradně bankovním převodem. Stravné na měsíc září bude možno zaplatit v hotovosti.

Cena čipu je 33,- Kč

Provoz kanceláře

Ceník obědů

Dosáhnou-li žáci daného věku v aktuálním školním roce (od 1. září do 31. srpna), jsou zařazeni do příslušné věkové skupiny od začátku školního roku.

Žáci Cena oběda Dietní
0. kategorie 5 - 6 let 33,- Kč ---
I. kategorie 7-10 let 36,-  Kč 40,- Kč
II. kategorie 11-14 let 38,-  Kč 42,- Kč
III. kategorie 15 let a více 39,- Kč 43,- Kč

On-line objednávání obědů

Obědy lze objednat v systému Strava.cz , který umožňuje strávníkům objednávat stravu po internetu ve webové, iOS nebo Android aplikaci. Stáhnout mobilní aplikace je možné na jejich internerových stránkách.

V aplikaci je výhodné, nastavit si upozornění například na neobjednané obědy, či nedostečnou výši konta tak, aby se předešlo případným komplikacím.

Strava.cz

Jídelna.jpg

Dietní stravování

Protože i na naší škole vzrůstá počet dětí, které ke svému zdravému vývoji potřebují dietní stravu, nabízíme možnost výběru bezlepkové a bezlaktózové stravy ve školním stravování. K přihlášení strávníka k dietnímu stravování je nutné doložit potvrzení odborného lékaře o zdravotním stavu dítěte. K dietnímu stravování nelze přijmout strávníka pouze na přání rodiče, vše musí být doloženo lékařskou zprávou.

Věříme, že tuto naši snahu oceníte a bude pro vaše děti přínosem.

Hledáme speciálního pedagoga pro výuku PSPP

Školní kuchyně - nabídka práce

Sešity a pomůcky pro školní rok 2024/25